Education
Search
⌃K

DAPP Guide Block Ape Scissors (Polish)

Thanks to Thuni for translation

Przewodnik Dapp Block Ape Scissors

PRZECZYTAJ PRZED PRZEJŚCIEM DALEJ. NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRZESŁAĆ SWOJEGO GAMESTERA DO CHAMPIONA. JEDYNE CO MUSISZ ZROBIĆ TO ZDEPONOWANIE GO PRZEZ DAPP I PRZYPISANIE DO PORTFELA CHAMPIONA. NIE WYSYŁAJ SWOJEGO GAMESTERA DO NIKOGO BO NIGDY NIE BĘDZIE MÓGŁ ZOSTAĆ ODDZYSKANY. NIE WYSYŁAJ SWOJEGO NFT DO PORTFELA CHAMPIONA!

Beta wreszcie nadeszła, a wraz z nią nowy dapp do zarządzania twoim Gamesterem i championami! Przejdź do: https://gamesters.blockapescissors.com/ i połącz tam swój portfel.
Teraz, gdy jesteś już w Siedzibie Gamestera przyjrzyj się 4 nagłówkom na górze. Gamester Farms, Your Champion, Leaderboards i LP Farm.
Zacznijmy z Gamester Farms. Tutaj będziesz mógł zarządzać swoimi Gamesterami NFT. Niezależnie, czy chcesz przypisać Championa, czy sprawdzić obecne zarobki Championa, tutaj to wszystko znajdziesz.
[PICTURE]

Przypisywanie Gamesterów/Championów

Gamester NFTs są deponowane w systemie (adres portfela 0x21c16fd40e03c4f0746679c410416ef24d853e20) używając DAPP Gamestera.

Nie wysyłaj swojego NFT do Championa. Właściciel Gamestera może wycofać NFT w dowolnym momencie, a Champion NIGDY nie będzie w posiadaniu Gamestera. Tylko 1 Gamester NFT może być przypisany do danego adresu portfela.

Bez znaczenia czy masz wielu Gamesterów do przypisania dla Championów, czy sam zdecydujesz nim grać, umiejętność przypisania portfela do każdego Gamestera jest ważna, ale dość łatwa!
Przescrolluj w dół dapp, aż zobaczysz sekcję Available NFTs. Tutaj znajdziesz swoich Gamesterów, którzy nie zostali jeszcze przypisani do Championa.
Wystarczy, że wkleisz adres portfela Championa i klikniesz deposit. W ten sposób masz już przypisanego Gamestera do Championa. (Jeśli planujesz sam używać danego NFT, wklej tutaj swój adres portfela.)

Zarządzanie Gamesterami

Teraz pora, żebyś rzucił okiem na swoje NFTs i sprawdził ile każdemu z Championów udało się zarobić.
Gamster Farm: Pokazuje listę twoich Gamesterów obecnie przypisanych do Championów. Możesz śledzić ich zarobki, zobaczyć przypisany portfel, odebrać nagrody i zabrać Gamestera od Championa.
Uwaga: Zabranie swojego Gamestera od Championa spowoduje wypłatę nagród zarówno dla właściciela NFT i Championa. Zostanie pobrana tylko 1 opłata za transakcję.
Available NFTs: Tutaj znajdziesz swoich Gamesterów, którzy nie zostali jeszcze przypisani do Championa. Po prostu wklej adres portfela BSC twojego Championa i kliknij deposit.
Uwaga: Jeśli chcesz używać swojego Gamestera, wklej tu swój adres portfela.

Twój Champion

Niezależnie czy jesteś przypisany do swojego NFT, czy jesteś kogoś Championem, jest miejsce w którym zobaczysz swoje statystyki, jak i sprawdzisz i odbierzesz swoje nagrody. Przejdź do drugiego nagłówka na górze, aby znaleźć Your Champion.

(Upewnij się, że adres portfela powiązany z Gamesterem jest portfelem, którego użyłeś do połączenia z dapp)

Teraz, gdy widzisz już swoje statystyki może sprawdźmy jak wypadasz na tle innych małp w dżungli? Przescrolluj do dołu, aż znajdziesz link do Leaderboards!
[PICTURE]
Tabela wyników pozwoli ci zobaczyć topowe małpki, żeby sprawdzić ich umiejętności, a jeśli nie są Championami daje okazję na zostanie zatrudnionym przez wysokie umiejętności i zaangażowanie w grze. Oprócz sprawdzenia, czy gracz jest obecnie Championem, zobaczysz tu też całkowitą liczbę zagranych gier, wygranych, jak i przegranych.
[PICTURE]

Odbieranie Nagród

Nagrody są rozdawane codziennie o godzinie 13:00. (12.00 am UTC)
Odbiór dla Właściciela NFT: https://gamesters.blockapescissors.com/
Odbiór dla Championów: https://gamesters.blockapescissors.com/your-champion Uwaga: Jeśli jesteś zarówno właścicielem NFT, jak i Championem twoja nagroda zostanie rozdzielona na dwie – połowa w Gamester Farms i połowa w Your Champion.

LP Farming

LP farming i dodawanie płynności będzie teraz możliwe przez dapp. Po więcej szczegółów sprawdź poradnik tutaj: https://education.blockapescissors.com/guides/how-to-farm-with-your-bas-tokens