Education
Search
⌃K

Przedstawiamy 1 Fazę naszego Rynku NFT

Czas właśnie nadszedł. Jesteśmy gotowi pokazać podgląd bloku startowego dla zupełnie nowego sposobu na doświadczanie, używanie i handlowanie w ekosystemie BAS. Chętnie wysłuchamy twoich przemyśleń na temat bety naszego Rynku NFT.
Co najważniejsze, ten rynek jest dla społeczności. Przysłuży się on kolekcjonerom i nowicjuszom, by podzielić się pasją do NFTs przez handel między sobą.

Teraz mamy idealny moment, aby się zapoznać z interfejsem naszego rynku

Nasz Rynek korzysta z tych samych Inteligentnych Kontraktów, co PancakeSwap, więc możesz mieć pewność, że są one w pełni zaudytowane i bezpieczne¹. Sprzedający mogą oczekiwać tego wspaniałego widoku WBNB transferowanych prosto do ich portfeli, a kupujący mają spokój ducha, że ich nowe NFT dotrze bezpiecznie. Wszystko, czego potrzebujesz to listować swoje NFT, podać cenę, de-listować kiedy chcesz lub poczekać na tę idealną wymianę. Z pewnością pokochasz o 20% niższe opłaty transakcyjne w porównaniu do PancakeSwap. Opłata transakcyjna dla sprzedającego wynosi 4% i bezpośrednio wspiera metawers BAS.
Nasz Rynek będzie również działał jako centrum dla graczy i kolekcjonerów. Zintegrujemy mnóstwo przydatnych informacji spoza łańcucha, które będziemy hostować i wyróżniać. W przyszłości zadając sobie pytanie "Jak dużą zniżkę dostaje Gamester na Launchpadzie NFT?" lub "Jakie poziomy mogą osiągnąć NFTs?" lub "Które NFT działa w danej grze?" lub "Co się dzieje w innych częściach ekosystemu BAS?", wtedy nasz Rynek będzie koniecznym miejscem do odwiedzenia.
Na drodze jest wiele więcej! Na dobry początek, Rynek będzie wspomagał sprzedaż naszych Gamesterów NFTs...

Dlaczego Warto Handlować Gamesterami?

Członkostwo Premium NFT w ekosystemie BAS²
Gamesterzy urodzili się na łańcuchu, co oznacza, że ich wszystkie cechy i rzadkości (metadane) są przechowywane na blockchainie. W rezultacie możemy bezpośrednio interagować z tymi dynamicznymi NFTs, używając inteligentnych kontraktów, dostarczając im ogrom użyteczności. Mogą oni odblokować uniwersum historii i elementy w grze dla kolekcjonerów, dostarczać nowe możliwości mintingu, napędzać ekonomie w grze, zapewniać specjalne korzyści i zniżki wśród wszystkich przyszłych projektów lub po prostu personalizować twoje doświadczenie w ekosystemie BAS. Możliwości jest nieskończenie wiele!
Dodatkowe funkcje są cały czas dodawane naszym NFTs. Dla przykładu jesteśmy niedaleko naszej oficjalnej premiery Mintu Genesis, naszego serca ekosystemu gracza.

Jednak bez Gamestera... Nie ma Genesis mintingu...

Właściciele Gamesterów będą mieli pierwszeństwo do mintowania swoich Genesis Apes, rozwijając pierwszą nową partię naszych NFTs w grze. Genesis Apes to zaawansowane narzędzia, które mogą być poziomowane i breedowane, żeby stworzyć nowe Ape NFTs. Wyobraż sobie swoją własną rodzinę Ape NFTs... Plemię, które sam tworzysz...
Wszyscy Gamesterzy NFTs już tu są, siedząc dumnie w prywatnych kolekcjach. Tak więc jedynym sposobem na skorzystanie z morza możliwości, jakie dają nasze NFTs, jest handel społecznościowy.

Spersonalizowany Rynek BAS, wspierany przez bezpieczne i proste kontrakty na zaufanym blockchainie. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć co na nim zrobisz!

Nasz inteligentny kontrakt —